Pod naszym patronatem: XI Toyota Zimowy Maraton Na Raty | Termathlon Na Raty
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2017-10-06 ~ chrobrego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 1

Chwilowy parking !!


Do prezesa S.M ODRA w Olawie, P prezesie chwalimy pana za to ze robi pan nam na osi.Chrobrego parking, Ale jak to jest ?? Jak na razie nie mamy gdzie parkowac samochodów, wiec parkujemy gdzie sie da, A dzis straz miejska spisywala auta i kladala KARTKI za szyby. CZY TAK POWINNO BYC ?? TO JEST TYLKO NA CZAS ZROBIENIA P A R K I N G U !! A PO DRUGIE CO MA DO TEGO STRAZ teren jest spoldzielni, to pan reaguje na to wszystko, to nikt nie zrobil jakiegos W Y K R O CZ E N I A,
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2017-11-13 ~ Anonim ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witam. Czy ktoś coś wie co z tym parkingiem. Od trzech tygodni stoi pusty i nic się nie dzieje!

2017-10-09 ~ Jolly Roger ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Problem polega na tym, że każdy chce zaparkować sobie pod oknem. Owszem podczas przebudowy parkingu miejsc pod oknem brak, ale to nie uprawniania do parkowania tam gdzie wygodnie i w tym przypadku SM ma podstawy do karania tych, którym się wydaje, że mają prawo... fakt, wśród nich są też tacy, którzy mają w d...pie, ale to inna bajka. Wzdłuż ul. Sportowej jest "milion" wolnych miejsc gdzie można zaparkować, ale tam trzeba się przejść, a to już jest problem i stąd te biadolenie i użalanie się na forum... Sami jesteście sobie winni, a można było się przespacerować :)

2017-10-07 ~ zachodnia strona miasta ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mnie zawsze śmieszyły kłótnie i walka o miejsca mieszkańców długiego bloku, między Kwadraciakiem i szkołą. Były czasy, że wzajemnie się zastawiali ( pewnie jest tak po dziś dzień). Po drugiej stronie bloku przy szkole jest ogromny plac , wcale nie mniejszy niż parking koło Jakuba na Sobieskiego który świeci pustkami. Z nudów, w czynie społecznym i za przyzwoleniem władzy ( prawie że ludowej) powinniście ogarnąć ten plac i zrobić parking nie tylko dla Wielbłądów...

2017-10-06 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
CZLOWIEKU Marian zastanow sie co piszesz PARKING JEST W PRZEBUDOWANIU to co mamy tobie na glowie wstawic samoch ,,, a po drugie z ul Sportowej pewnemu gosciowi wszystko przeszkadza nawet jak usiadziesz na piasku !! !! taki jest wredny...A straz miejska ma prawo ale na glownej drodze wewnetrzej osiedla ,,,, !! !! !! ! nikomu to nie przeszkadza ze w nocy wstawia a rano odjada samoch.. W I E C B Ą D Z M Y WYROZUMIALI i CHWILE POCZEKAJMY..

2017-10-06 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeśli wloty na spółdzielnię są oznaczone jako strefa zamieszkania to Straż Miejska ma prawo interweniować.
Tym bardziej jeśli któryś mieszkaniec zrobi zgłoszenie.
Poza tym porządek musi być, nie możecie sobie parkować gdzie popadnie. Od parkowania są parkingi jak ich brak to sobie wybudujcie nowy parking. Spółdzielnia to bogata firma.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin