Informator: Wybory Samorządowe 2018
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2017-10-04 ~ olaw ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
4 1

Co sie dzieje z olawskim Kukizem 15


Tak jak w temacie.
ilość ostatnich komentarzy: 13.
2017-10-17 ~ do Andrzeja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czyli nie wziąłeś? A szkoda. A co do ustaw to poczytaj co tam jest w tych ustawach, a nie ślepo brniesz w to co ci w tv powiedzą

2017-10-17 ~ Andrzej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie umiem żyć w sprzeczności ale wielu z was potrafi ,piszecie idiotyzmy 0 tabletkach , argumenty z doopy , bo na prawdziwe was po prostu nie stać. co proponuje Kukiz a co robi ;Koszulka z Wyklętymi ,obrzydliwe wykorzystuje pamięć o ŻW a w sejmie głosuje , ustawa dezubekizacyjna - przeciw .Ustawa o Policji , o TK , o prokuraturze , i tak można by wymieniać ... Wirus Bolka - jestem za a nawet przeciw. Pozdrawiam myślących .

2017-10-14 ~ do Andrzeja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Haloperidol rano wziąłeś?

2017-10-12 ~ Andrzej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
" Czy wy ludzie jesteście tak naiwni żeby wierzyć że któraś z tej POstsowieckiej plejady wtyk przebiłaby się samodzielnie przez POstsowiecki kordon medialny ? Państwo założone przez agentów NKWD, POsługuje się agenturą. Tam nie ma osób przypadkowych. Ktoś sądzi, że POnad sto tysięcy agentów różnych służb i drugie tyle TW wyparowało z POlszy ? Ta armia POzostawiona przez sowietów to razem kilkaset tysięcy ludzi. POra dorosnąć i zacząć myśleć."

2017-10-12 ~ do Andrzeja ratuszowego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Współczuję ci życia w zawiści spędzonego na pomawianiu ludzi.

2017-10-11 ~ Andrzej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
.." Ten człowieczek został zwerbowany przez SB już w latach osiemdziesiątych. Został wystawiony w Jarocinie razem z owsikiem do rozpracowywania młodzieży.

2017-10-09 ~ Andrzej ( gość forum ) zgłoś naruszenie

Kukiz dokonał takiego przełomu że do tej pory nie mogę ogarnąć o co mu chodzi !! Megaloman!

2017-10-05 ~ ktoś ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Lepsze to niż Ryszard Petru, który domaga się aby Polacy pracowali w niedzielę, a jego biuro poselskie jest otwarte jedynie od poniedziałku do piątku, albo Grzegorz Schetyna co raz jest za a raz jest przeciw w zależności od tgo kto go pyta.
A jak chcesz przystąpić do Kukiz'15 w Oławie to napisz do nich na FB, albo złóż pisemną deklarację do stowarzyszenia, można ją pobrać ze strony ruchu Kukiza.

2017-10-05 ~ wyborca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale mnie wzruszyliście tym , że Kukiz 15 jest opozycją i to lepszego sortu od tej totalnej?
Szczególnie dali temu wyraz podczas ogólnonarodowego protestu przeciwko ,,łamaniu Konstytucji' i zawłaszczenia sądów itp.Czy można być w opozycji biernie przyglądając się ,,za winkla" jak tysiące Polaków protestuje w całej Polsce? Wasi przedstawiciele w debatach telewizyjnych tylko uprawiają demagogie z której nic nie wynika a poparcie w granicach 8-10% potwierdza, że nic nie możecie zmienić w sejmie. Problem w tym, że totalna też za wiele nie może i tu jest kłopot. Co do tzw. JOWÓW , 7% frekwencji w referendum potwierdziły poparcie narodu dla waszego sztandarowego pomysłu - tyle i aż tyle w temacie. :P

2017-10-05 ~ wyborca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jestem zainteresowany kukizem 15. Chce przystąpić do ugrupowania. W Oławie coś ich nie widać.

2017-10-04 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
To prawda. Kukiz'15 to jedyna merytoryczna opozycja. Oczywiście łatwo jest krytykować, jednak popatrzcie na to, że stowarzyszenie (nie partia !! )Kukiz'15 istnieje raptem od dwóch lat, a oczekiwania wobec stowarzyszenia są bardzo duże!

Drogi wyborco, skoro Kukiz'15 nie am nic do zaoferowania, to przekonaj mnie do innej formacji? Co "inni" mają do zaoferowania? to raz. Dwa. Przykład JOWów do Senatu to bardzo zły przykład, ponieważ jeden okręg to ok 300 tys wyborców. Jak więc wyborcy mają poznać kandydatów? Głosują na tych, których kojarzą z bilboardów. Natomiast gdyby obowiązywały JOWy do sejmu, okręg byłby wielkości powiatu oławskiego.

2017-10-04 ~ także wyborca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To ugrupowanie, wg mnie, to najbardziej sensowna opozycja, ich działanie nie opiera się na „tupaniu nóżkami nie zadowolonego, rozpieszczonego dziecka w markecie”, co robi „TOTALNA” . Mimo krótkiej historii mają już całkiem stabilny elektorat i wydaje mi się, że chodzi w ich przypadku o zmianę jakościową funkcjonowania państwa a nie tylko o tzw „dobrą, czy złą zmianę”.

Kwestia jest jednak taka, czy ludzie chcą aby ich uszczęśliwiać na siłę, skoro od tysięcy lat sprawdza się zasada, by ktoś nimi kierował?

2017-10-04 ~ wyborca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z Kukizem 15 nic się nie dzieje, bo i co maja do zaprezentowania. Marszałek Tyszka chce aby sędziów wybierali wyborcy ? Już to widzę jak tabuny sędziów jeżdżą do wyborców aby się zareklamować , przecież to poroniony pomysł , już raz wyskoczyli z JOW-ami, że niby będziemy głosować na człowieka a nie na partie i jaki wynik , dalej partie usadawiają swoich senatorów i radnych.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin