Pod naszym patronatem: Patriotyczny Bieg Sztafetowy 100 na 100 | IV Bieg Kresowy
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2017-07-12 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
7 5

Precz z ksenofobią !


Ja tak jak i wielu innych jesteśmy zmęczeni tym ciągłym szczekaniem na Ukraińców, tym wiecznym popisywaniem się wiedzą historyczną z Wikipedii (na świadectwie mierna, a teraz wielki historyk) i postawą pseudo-patriotyczną godną gówniarzerii z trybun stadionowych, którzy nie potrafią nawet sklecić prostego zdania w swoim ojczystym języku. Nie dbają o ortografię i inne, a jak im się wytknie to się obrażają i kompromitują pisząc - a jakie to ma znaczenie...? Mamy dość hipokrytów, którzy twierdzą, że my możemy emigrować zarobkowo po świecie, a Ukrainiec już nie - mentalność Kalego, Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę źle... Dość już tego biadolenia o tym, że Ukraińcy zabierają nam pracę, chodzą po ulicach, kupują w sklepach, piją naszą wodę, oddychają "naszym" powietrzem... Oni tutaj zwyczajnie są, tak jak my w Anglii, Niemczech, Norwegii, Włoszech... Bez obaw Bandera nie przyjedzie do Oławy dokonać rzezi, a jego dzisiejsi wyznawcy to takie same kmioty i niedouczone nacjonalistyczne ćwoki jak i ci, którzy wypisują ksenofobiczne hasła i posty przeciw Ukraińcom. Szczytem i najlepszym obrazem naszego poziomu są wysprejowane hasła antyukraińskie pisane z błędem ortograficznym! Ludzie o co wam chodzi, czy nie ma już innych tematów jak tylko Ukraina...? Tacy pamiętliwi jesteście, tak was boli, że kiedyś dziadowie i pradziadowie obecnych emigrantów z Ukrainy zrobili źle? A zapomnieliście już jak to Niemcy w ciągu sześciu lat mordowali nie tylko nas, ale i "resztę świata" - wiem, co było, a nie jest nie pisze się w rejestr i potrafimy zapomnieć, bo oni mają AUDI, VW i inne BMW oraz pola szparagów gdzie można w ojro zarobić... My możemy u Niemca ryć w ziemi i pazury do krwi zdzierać, ale pozwolić godnie Ukraińcom u nas pracować już nie. To się nazywa hipokryzja !! ! Apeluję do waszego Polsko-chrześcijańskiego sumienia: dajcie spokój i zajmijcie się czymś pożytecznym! Idę o zakład, że w odpowiedzi forumowi twardogłowi będą się wymądrzać i przytaczać jakieś krwawe cytaty z Wikipedii i będą nas straszyć pogromem ze strony najeźdźców oraz wyzywać mnie od lewaków i innych, ale czytając takie pierdoły utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie Ukraińcy są bardziej cywilizowanym narodem niż nasi "patryjoci" :)
ilość ostatnich komentarzy: 75.
2017-07-30 ~ Borczi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie rozumiem tego ksenofobicznego bólu o imigrantów. W ostatnim czasie spotykałem Ukraińców, arabów czy czarnych (we Wrocławiu) i nikt nie był do mnie wrogo nastawiony. Kiedy wracałem o 3 godz do domu to podeszła do mnie grupa 7 Ukraińców, porozmawialiśmy sobie i tyle. Natomiast to co się ostatnio dzieje w tej Oławie to patologia, są grupy młodzieży która ćpa, pije alkohol i jak któremuś się nudzi. Ostatnio mój znajmy wracał z imprezy i został pobity tylko za to, że szedł, a ćpunom się nudziło.

2017-07-19 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
pradziki i ktośki po raz kolejny wzysam do zaprzestania siania nienawiści ...antysemityzmu ksenofobii... podszytych szowinizmem ... przestańcie siać nienawiść

2017-07-19 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
MYślę, że policja powinna porozmawiać z Agiim. Obstawiam, że może coś wiedzieć na ten temat.

2017-07-19 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oto dzieło, poprzednio link się nie wkleił:
olawa24.pl/pl/article/27428/Wandal-zniszczyl-elewacje--Wulgaryzm-na-scianie

2017-07-19 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~agii, wróć do treści tematu postu, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem(!) i nie odwracaj kota ogonem. A jeśli zwracasz się do mnie to napisz poprawnie... rozumiem prącik, ale pradzik...? A przy okazji, oto dzieło na poziomie naszych "prawdziwych patriotów". ~agii, a może to ty...?

2017-07-18 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
pradzik siejesz antysemityzm ksenofobię faszyzm i szowinizm cokolwiek to znaczy ....

2017-07-18 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ agii nudzisz, daj już spokój...

2017-07-18 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
//wolnosc24.pl/2017/07/15/mocna-ocena-historyk-ukraincy-nie-asymiluja-sie-to-mlodzi-ludzie-wychowani-na-kulcie-oun-upa/

w temacie ciekawe podsumowanie wybitnych historyków znawców tematu

Tak zwani polscy Ukraińcy nie utracili swojej tożsamości, mocno ją demonstrują, do czego mają oczywiście prawo. Liczenie, że wzmocnimy żywioł polski emigrantami ukraińskimi, jest błędne – ostrzegła.

Przyjeżdżają do nas młodzi Ukraińcy, wychowani w kulcie OUN-UPA i na banderowskich mitach. Podczas niedzielnego Marszu Pamięci w Warszawie podszedł Ukrainiec i zorientowawszy się, komu poświęcony jest marsz, nazwał nas „debilami”

2017-07-17 ~ znajoma ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Karolu przedstawicielu handlowy w branży budowlanej może nie mają takiej aparycji jak Ty

2017-07-16 ~ do Karola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ania już nie taka młoda. Z resztą dobrze wiesz.

2017-07-16 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Karol. Agi wyzywa każdego kto ma inne zdanie niż on. Tak właśnie funkcjonuje lepszy sort.

2017-07-16 ~ Karol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Agii nie musisz wyzywać tamtych od lewaków, czy nie można na spokojnie podyskutować.
Ktośka to raczej młoda dziewczyna pełna ideałów, wierząca w dobroć ludzi. Wyzywając od lewaków i kodziarzy nie przekonasz jej.

2017-07-16 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Multi Kulti jest nam potrzebny w naszym zaściankowym, katolickim, ksenofobicznym kraju, ale najpierw trzeba chronić polski rynek pracy i Polaków.

Karolu to cytat z Twojej wypowiedzi

powtórze nie da się być trochę w ciąży ... trochę uczciwym ...

motasz się Karolu gdzieś tam w głowie frazesy o gender nowoczesności multi-kulti ... precz z ciemnogrodem katolickim....ale w życiu realnym w okół siebie widzisz ,że to się nie zgadza ... ,że obrona Polskiego rynku pracy jest ważna a właśnie to obrona rynku pracy jest czystym nacjonalizmem Karolu !! !

Ktośka prądzik to lewactwo siedzące w administracji to kodziarstwo ... gotowe dla wygody dla stołka zrobić wszystko sprzedać utopić Polske w krwi ... ... ich rozumiem ... to ściewo lewackie

2017-07-16 ~ Karol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale jaki byłby cel i korzyści dla Polski, wynikające z przyjęcia uchodźców? Czy są konkretne korzyści?
I w jaki sposób polskie służby miałyby określać, kto jest potencjalnym terrorystą, a kto nie, jeśli nie potrafią tego ani wywiady amerykański, brytyjski, francuski, niemiecki.
Znam dwóch Czeczenów z Wrocławia, poza islamem, swoimi zwyczajami i jakimiś interesami są normalnymi obywatelami, tak jak i kojarzę rodzinę syryjską, którą przyjął pod swój dach pewien Oławianin, a obecnie ci syryjscy chrześcijanie prowadzą restaurację we Wrocławiu.
Ale wracając do tematu, nikt nie jest w stanie infiltrować imigrantów w taki sposób, by wyłuskać tych dobrych przyzwoitych ludzi, niezależnie chrześcijanie czy muzułmanie, którzy przyjadą i wypełnią niszę w zawodach, gdzie brakuje rąk do pracy.

Osobiście uważam, że jest za mało lekarzy, być może jest to nie tylko problem personalny, ale także braku pieniędzy, ale liczę, że jeśli złapałem kleszcza i firma płaci ubezpieczenie zdrowotne, to na oławskim SOR szybko i sprawnie usuną mi tego kleszcza, a nie będę musiał czekać do powrotu lekarza rodzinnego z urlopu.

Są u nas zawody, w których brakuje rąk do pracy, i w tych zawodach można by dać pracę Ukraińcom, czy tym wyłuskanym z tłumu Syryjczykom, ale jakby wśród tych Syryjczyków byli pracowici i wykształceni ludzie, to w pierwszym rzędzie zgarniały by ich Katar, Bahrajn, Kuwejt, a jak widać, nie są zainteresowane te kraje przyjmowaniem uchodźców.

2017-07-16 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Żeby była jasność. Nie jestem za przyjęciem do Polski każdego kto chce, ale nie zgadzam się na budowanie świadomości, iż każdy uchodźca to terrorysta, a to właśnie wmawia nam władza!

Skoro teraz mamy tak sprawne służby jak nigdy (opinia władzy) to jakim problemem byłoby przyjęcie choćby 200/300 braci chrześcijan z ogarniętej wojną Syrii?


2017-07-16 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Iran to oczywiście nie jedyny kraj, który przyjmował Polaków, gdy gdy w Polsce trwała wojna, ale przytoczę ten przykład, bo przypominam, że Iran to kraj islamski. Warto to wiedzieć.

"Łącznie, w kilku fazach, na irańską ziemię przerzucono 116 tys. Polaków, z czego ok. 40 tys. cywilów. Mniej więcej połowę z nich stanowiły dzieci. Masowy exodus zorganizowali zarówno wojskowi, jak i dyplomaci - pracownik polskich placówek, a także działacze delegatur Ministerstwa Opieki Społecznej i Pracy.

Na terenie Iranu polskich cywilów rozlokowano w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie. Tworzono liczne placówki opiekuńcze, budowano też specjalne "polskie" osiedla. Szczególnie w Isfahanie, trzecim co do wielkości irańskim mieście, gdzie schronienie znalazły głównie polskie dzieci. Na początku 1943 roku Isfahan zamieszkiwało już ok. 2,6 tys. Polaków. Otoczono ich m.in. opieką lekarską oraz zapewniono dostęp do oświaty i kultury. Nikt nie zakazywał tu kultywowania wiary, obchodzenia świąt, wyrzeczenia się własnej tradycji."

Koniec cytatu

2017-07-16 ~ piotrek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Daj dobry przykład i przyjmij ktośka do siebie rodzinę uchodźców, będziesz zmieniała nastawienie Polaków w praktyce. Bo takie teoryzowanie, że jesteś za przyjmowaniem uchodźców jest po prostu naiwne.

2017-07-16 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co do przyjmowania muzułmanów to też ciekawa sprawa. Jak idzie przyjęcie choćby 100/200 (nie nie tysięcy) chrześcijańskich uchodźców z objętej wojną Syrii to raban powstaje, że to potencjalni terroryści, a kto z Was wie, że Polska od lat 90 do dziś przyjęła 90.000 muzułmańskich uchodźców z Czeczenii ?? ??

Dlaczego nikt z Was nie protestował? Oni tu żyją! Uwaga oni wyznają islam !! !

To o co chodzi? Nie przeszkadzają wam wyznający islam Czeczenii w grupie 90.000, a przeszkadzają chrześcijanie z Syrii? Jak się z tym czujecie klęcząc w Kościele?

To może by deportować tych Czeczenów, bo jeszcze któryś zamachu dokona. Agii nie myślałeś o tym? Chwytaj za widły, bierz pochodnię w łapę i wyzwalaj kraj od muzułmanów!

A co Wy na to, że w czasie II wojny światowej islamski Iran, tak Iran przyjął 100.000 uciekających przed wojną Polaków? Może nawet Waszych potomków? Czemu Polacy uciekli do islamskiego kraju? Gdzie był ich patriotyzm? Agii nie przeszkadza cię to?

Powiem wam tyle (Agii i inni jemu podobni). Władza wyprała Wam mózgi! Daliście sobie wmówić, że każdy uchodźca to potencjalny terrorysta !! !
Zastanówcie się nad tym!

2017-07-16 ~ Janek do Karol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
I popatrz. Ujęła mnie nawet historia uciskanego tokarza w wieku przedemerytalnym, ale Ty zamiast mieć pretensje do szefa tokarza, że cham i że uciska własnego rodaka, to zdajesz się mieć pretensje do Ukraińca który szuka roboty.


2017-07-16 ~ Arkadiusz K ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nowoczesna jest jak najbardziej za sprowadzaniem Ukraińców do Polski. Nie interesuje nas polski robotnik, najważniejsze są idee, że mamy otwarte granice dla pracowników z Ukrainy.

2017-07-16 ~ Karol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jako przedstawiciel handlowy w branży budowlanej nie uświadczyłem Ukraińca na tym stanowisku, więc kulą w płot trafiłeś, natomiast widzę na budowach Ukraińców, na których nie mogę powiedzieć, że nie są pracowici, rzetelni, bo są dobrymi pracownikami, lecz spróbuj zrozumieć, jak obecnie są traktowani polscy budowlańcy (i nie tylko, bo Ukraińcy zalewają większość robót fizycznych).

Znam rewelacyjnego tokarza, 60 lat, przed emeryturą, pracującego w jednej z podoławskich firm u prywaciarza i jest szantażowany przez pracodawcę, że nie weźmie 2 tygodni urlopu, które mu się należą, bo na jego miejsce ma Ukraińców, którzy przyjdą za mniejszą pensję. Nie myślisz o polskich pracownikach, którym pogorszyły się warunki pracy, ze względu na coraz większą ilość Ukraińców. Tam masz rację, dla nich Ukrainiec to konkurent, na którym cierpi polski robotnik, który nie dostanie podwyżki, jest szantażowany, by nie brał za dużo urlopu i przez takich właśnie jak ty, którzy zbijają na tym interes, sprowadzających Ukraińców do Polski. Rzewne teksty o ksenofobii możesz sobie mówić dzieciom w przedszkolu, nikt z nas nie chce być ksenofobem, rasistą, tak samo jak boimy się islamskiego fundamentalizmu, może poza Platformą i Nowoczesną, które chcą ich sprowadzać do Polski.

Oczywiście obecnie budowlanka ma się całkiem dobrze, szybsze procedury w urzędach, tańsi pracownicy z Ukrainy, to rzecz jasna napędza gospodarkę, ale zarobione pieniądze trafiają raczej do ukraińskich rodzin, a zagraniczni inwestorzy, gdy zobaczą, że mają wykwalifikowanych Ukraińców, przeniosą na Ukrainę swoje fabryki do Lwowa, Tarnopola.

Żerujesz na najniższych instynktach ludzi, że nie możemy być ksenofobami, że w dobrym tonie jest być za tym, by pracowali u nas Ukraińcy, ale masz w tym czysty swój prywatny interes, bo firmy transportowe, załatwiające Ukraińcom pracę w Polsce są za tym, byśmy mieli co raz więcej pracowników ukraińskich, ale pomyśl o reszcie polskiego społeczeństwa, któremu to się wcale nie opłaca, poza takimi cwaniaczkami jak ty, którzy próbują wszystkich, którzy są przeciw wyzwać od ksenofobów.

2017-07-15 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ta 5 z historii ... niebezpiecznie się chwalić ... bo.. jesli mieliście za gumułki w latach 60... to macie ładnie zryty beret ... teraz też 5 to tylko potwierdzenie wchłoniecia aktualnej wersji historii tej bliższej prawdzie
a co do Karola ... to widzisz Karol też Masz lewicowe poglądy z tą różnicą ,że potrzebujesz kasy i nie pracujesz w administracji tak jak ktośka czy prądzik ... ... więc ukraińca odbierasz jako konkurencję jesteś zmuszony walczyć z nim o pracę a to Karol własnie to jest to multi kulti .... gender .któremgo tak potrzebujesz
chcesz ukraińca lekarza ...bo nie starasz się o etat lekarza ( gdybyś skończył medycynę Karolu zwalczałbyś ukraińców starających się o pracę w służbioe zdrowia )
widzisz Karol większość z tych łysych na stadionie to chłopaki często po studiach z dobrym wykształceniem ... i zapewniam historia ...ocena z niej ni jak ma się do wiedzy historycznej ... Tusk ... Komorowski to też historycy z wykształcenia i na koniec Karol nie uda Ci się być trochę uczciwy... albo jesteś alboo nie jesteś ... nawet w Biblii na ,którą za pewnie plujesz...napisano bądźcie zimni albo gorący albowiem ciepli niejacy zostaną wypluci ... albpo Karolu jesteś ppo prawej albo po lewej nie ma czegoś takiego jak trochę sprawiedliwy trocze uczciwy ...

2017-07-15 ~ Do Karola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja też miałem 5 z historii, jestem łysym kibicem piłkarskim. Nie generalizuj.

2017-07-15 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
taaaa. ktośka lewicowa caryca wybacza ..... popierdziel.....lewactwo amnestie ogłasza juz nie będa zabijać wybaczają !! !

2017-07-15 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie "prawa" a 'praca" miało być oczywiście :)

2017-07-15 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Taaa a prawa w Anglii tylko dla Anglików, w Niemczech tylko dla Niemców, a we Włoszech dla Włochów. Polaków pracujących na wyspach powinno się siłą ściągnąć do kraju i kazać pracować tylko tu! To kolego tak nie działa, ale młody pewnie jesteś więc wybaczam.

2017-07-15 ~ Karol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prondzik a może zacznij od tego którą ty firmę sprowadzającą Ukraińców do Polski reprezentujesz?
Nie jestem prawicowcem, ale jednak jestem przeciwny sprowadzaniu Ukraińców do pracy, bo w Polsce praca powinna być przede wszystkim dla Polaków.
To Polacy udostępnili tereny pod fabryki dla zagranicznych firm, które nie płacą podatków, bo to podstrefa ekonomiczna, i w naszym kraju to przede wszystkim Polacy powinni być zatrudniani.
Wielka Brytania czy Niemcy także chronią swoich obywateli, a jeśli nie, to ich sprawa.
Tu mieszkamy, tu wydajemy pieniądze i nie po to Polska udostępniła tereny pod fabryki zagraniczne, by teraz te zagraniczne fabryki zatrudniały Ukraińców, bo są tańsi.

Owszem, można zatrudniać Ukrańców tam gdzie jest Polaków mało, na budowach, lekarzy jest mało, inżynierów.
Ale przede wszystkim najpierw powinni zatrudniać Polaków, by chronić nasz rodzimy rynek pracy.

A ty reprezentujesz pewnie jedną z tych firm, która sprowadza Ukraińców zza granicy i masz w tym po prostu interes, by pisać o nich.

ps. znam kilku Ukraińców i o większości mam dobre zdanie, pracowici, rzetelni, co nie zmienia faktu, że w pierwszym rzędzie fabryki powinny zatrudniać Polaków na polskiej ziemi.

A i na maturze miałem 5 z historii, więc nie generalizuj, bo nie każdy kto nie chce Ukraińców w Polsce to nacjonalista, z łysą pałą i kibic piłkarski.

Multi Kulti jest nam potrzebny w naszym zaściankowym, katolickim, ksenofobicznym kraju, ale najpierw trzeba chronić polski rynek pracy i Polaków.

2017-07-14 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oj Agii trzymaj się jednego nicku!

2017-07-14 ~ pytanie ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prondzik, a może Ty pół ukrainiec jesteś ?

2017-07-14 ~ fikumiku ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ja (...) co za lewak to pisal :D nie ujade wez se tych ukraincow do domu niech ci posprzataja oby nie puknelixd

2017-07-14 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
prodndzik ty poprostu sie nudzisz i zadne argumenty ciebie nie przekonają ,do końca będziesz udawał tolerancyjnego bo nikt nie przyznaje ci racji .I teraz bronisz sam siebie, a nie ukraińców taki poprostu z ciebie przekorny człowieczek !! !Oni sobie poradzą bez ciebie,mają to we krwi !! A ty zadbaj o swoją rodzinę !! !

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Hmmm... co racja to racja ;)

2017-07-14 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prondzik daj spokój Agii. Koniec tej dyskusji może być dwojaki. Albo Agii pęknie żyłka, albo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Szkoda nerwów. On i podobni jemu mają wyprane mózgi przez TVPiS i wszędzie widzą wrogów. Dla nich każdy uchodźca to terrorysta, każdy Ukrainiec to banderowiec, a każdy kto się z nim nie zgadza to komunista, zdrajca i ścierwo. Niech sobie chodzi za rączkę z takimi autorytetami jak Marian Kowalski, Krysia Pawłowicz, Antoś Macierewicz, czy komunistyczny prokurator Piotrowicz. To są pewnie jego bohaterowie. Jaki człowiek - tacy jego bohaterowie!

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
agii nie zbaczaj z tematu... co argumentów brakuje to może przestań szczekać wreszcie ;) Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co jest w temacie postu, zastanów się i napisz wreszcie coś mądrego, coś w temacie...

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
dla czego --dla czego nie jesteś tolerancyjny a sam wymagasz jej od innych ... ??
lewacka logika większość gwałtów na dzieciach to przecież pedofile ,którzy są pedałami ...a ten tu prądzik genederowiec lewacką prpopagandę nam tu podaje ... spodobało się gender zawalili cie w du.... masz ciągotki ... twoja sprawa prądzik ale ...nie jestem tolerancyjny i nie toleruje pedalskiej propagandy źle trafiłeś !

2017-07-14 ~ Paweł spod lewackiej bandery... ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobrze ktoś napisał, że jesteś prostakiem i wcale nie musi przytaczać argumentów, bo sam je podajesz w swoich wypowiedziach!

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pedały nie gwałcą dzieci tylko pedofile... choć coś w tym jest, bo w środowisku księży katolickich jest sporo gejów i pedofili... ale ich się nikt z antyukraińców nie czepia, bo to swoi ludzie ;)

A przy okazji. Obrazki ukazujące poziom patriotyzmu w Polsce. Wiem, lewacka propaganda :)
Proszę: youtu.be/02s4fhklOWc a tu nasi w 52 sekundzie filmu youtu.be/uBCKMQt4PaY

To taki prztyczek w ucho z mojej strony ;)

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
prosty test na lewactwo ... zawsze rozpoznasz lewaka po tym ,że pisze epitety zawsze wyzwie ,,,,,,, nie podając uzasadnienie zawsze apeluje o tolerancję a włóaśnie tolerancja jest największym złem dla czego nie tolerujesz choroby a walczysz z nią leczysz się ... -- piesze o twojej głowie prądzik ... dla czego nie mamy tolerancji dla raka i zwalczamy go ?/ bądz pradzik tak tolerancyjny ... i toleruj moją nietolerancję !! !

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wasz prądzik towarzyszu prądzik to był socjalizm przywieziony na sovieckich czołgach do Polski ... twój dziadek nie znał języka polskiego coś tam bełkotał po rusku z akcentem żydowskim ...
jeszcze raz piszę jestem nietolerancyjny i nie toleruje noży włapach ukraińców jestem u siebie i nie chcę nowoczesności .... Kopernik też był nienowoczesny ksenofiobiczny i jednak to on miał rację ...

precz z lewactwem ... precz z gender ... precz z mordowaniem milionów ludzi przez lewactwo w imiępostępu !

2017-07-14 ~ Z19DTH ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~agii jesteś prostakiem.

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To fakt w twoim kraju możesz nawet z fujarą na wierzchu chodzić, ale po raz kolejny pytam, jakie to twoje zasady w twoim kraju i jaki to twój kraj...? Bo jeśli chodzi o Polskę to jest nasz kraj ;)

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
jestem nietolerancyjny !! ! i jestem z tego dumny --- bo nie toleruuje noży siekier w łąpach ukraińców --- nie toleryuje pedalskiego gender gwałcenie dzieci !! !! jestem dumny z mojej nietolerancji !
nie chcę być nowoczesny jeśli ta nowoczesność oznacza śmierć dla moich bliskich ... a co oznacza nowoczesność socjalizm był ultra nowoczesny to miała być najwyższa forma rozwoju przed komunizmem ... i co po nim zostało .... nic tylko jakieś pomioty lewackie prondziki....ktośki ....

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
gościu. A ilu widziałeś podźganych NIE przez Ukraińców tylko przez sąsiadów, kolegów, mężów, bandytów, kiboli (prawdziwych patriotów - PW pamiętamy 1944, żołnierze wyklęci itd) wreszcie przez innych POLAKÓW ...? Wśród tylu tysięcy przybyszy zawsze trafi się jakaś czarna owca, a skoro ten ktoś dostał kosę to nie bez powodu i nie dlatego, że sobie zwyczajnie szedł ulicą, a niedobry Ukrainiec właśnie na niego czekał... :) Puknij się w czoło !

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
przeczytaj sobie stalinowską konstytucję była pełna aż do znudzenia tolerancji ... i co z tego ... rekordy świata w ludobójstwie to włąsnie wynik tej tolerancji ...
prondzik ty tolerujesz noże i siekiery w łapach ukraińców ... jesteś tolerancyjny
myślisze ,że jesli tobie spodobał się gender to innym ma się podobać i mają być tolerancyjni ?
prądzik będź tolerancyjny i zacznij tolerować moją nietolerancję dla obcych ... mój kraj moje zasady !! ! jesteś w stanie to zatolerować ?
czy tak jak lewactwo wyślesz mnie na śmierć w imię tolerancji ?? ?

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
agii. Ja piszę o tolerancji o tym, że jej tobie i tobie podobnym brakuje, a ty mnie od hitlerowców wyzywasz... Nie szczekaj burku łańcuchowy, nie ujadaj, bo michy nie dostaniesz. Tylko szczekasz ksenofobiczny kundlu i szczekasz, aby szczekać i to nie merytorycznie :)

2017-07-14 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Noza nie widziałem,ale widziałem podżganego pacjenta w szpitalu,który nawet do kibla nie mógł wyjść,a zrobili mu to rodacy ukraińcy !! !! Oni między sobą się nozami traktują a co dopiero polaków !!

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
prądzik lewacki bełkot ...zero dosłownie zero faktów ... tylko frazesy o postępie ... tak i Hitler też jak prądzik był lewakiem szefem narodowej socjaloistycznej partii niemies ...i Stalin był lewakiem międzynarodowej odmiany socjalizmu .... i czerwoni kmerzy też byli lewakami też pierdzielili te frazesy o postępie i za nimi wszystkimi stosy trupów miliony wymordowanych w imię postrępu ...

Faszyzm istniał tylko w Hiszpanii i Italii jakioś tam milionów ofiar nikt nie widział nie widział obozów śmierci łagrów .... tylko prądzik i jego idole byli tak postępowi ...

Polscy nie dzadza się już nabrać na lewacjkie frazesy o równości mieszaniu gender multi kulti ...

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Człowiek cywilizowany - istota myśląca... agii, a jakie to są te nasze zasady, konkretnie ?! A czy widziałeś Ukraińca z nożem w kieszeni, bo ja nie. A w wiejskiej bandytce to raczej "my" przodujemy jeżdżąc 20 letnim, zardzewiałym bmw z pałą w bagażniku i za kierownicą... Taki cywilizowany jesteś, ciekawe... Domeną cywilizacji jest postęp i otwartość na inne i dzielenie się tym co poznane z innymi. A ty czym się dzielisz jaki obraz cywilizacji przedstawiasz, ksenofobiczne hasła, to jest cywilizacja ?! Dla takich jak ty to jedyny obraz postępu i cywilizacji to pójście w imię boga z mieczem na pogan i wyrąbanie tych co się nie chcą poddać cywilizowanym obyczajom (!). Cywilizowany człowieczku bądź tolerancyjny i ucz się na błędach - znajomość historii i refleksje z niej płynące w tym pomagają... Precz z ksenofobią, nacjonalizmem i cywilizacją w pojęciu takich jak agii !

2017-07-14 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nie ma czegoś takiego jak naród ukraiński ... to luźne grupy etniczne mówiące różnymi językami ...ba języki te dzielą się jeszcze na dialekty ...
Wyobraźcie sobie ,że Sląsk albo Pomorze zajmują Niemcy i Polacy fycofują się bez wystrzału przy czym tchużliwie krzycząc i udając .... dokładnie tacy są tak zwani ukraińcy tchurze genetyczni bez honoru ...
Krym bez wystrzału oddali ...teren uzbrojony pełen wojska ukraińskiego najlepiej zaopatrzony militarnie teren tak zwanej ukrainuy i co ?? uciekali przed Rosjanami --- ... teraz Donbas co mądrzejsi ukraińcy na kopach wywalili banderowską administrację jaka została tam przywieziona i zaraz krzyczą ...całą ta ukraina stworzona przez Stalina zostałą by zajęta w kilka dni gdyby to się Rosji opłacało ...

a ten tu prondzik o jakiejś ukrainie ... oni mogą tu do Polski przyjechać pracować na naszych zasadach ...nie podoba się chcą syfić... uprawiać swoją wiejską bandytkę z nożami w kieszeniach to wypad i tak w Moskwie siedzi ich więcej jak w Polsce
i prondzik nie porównuj nas ponad 1000 letniej cywilizacji do jakiegioś stalinowskiego twora eksperymentu jaki stworzony został przez Stalina aby usankcjonować aneksję polskich ziem Lwoawa ...Stanisławowa...

Polacy jadą do Anglii Niemcy do Szawjcarii ///Anglicy do Norwegii ... normalne ale bandy plemienia zulu gulu jakie na pontonach wpływają Europy podobnie jak ukraińcy .którzy nie należą do cywilizacji europejskiej nie maja żadnych związków z Europą

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zigi i inni, Oławianie, którzy myślą i czytają ze zrozumieniem nie powinni czuć się obrażeni. Myślę, że Oławianie, którzy nie mają nic na sumieniu nie powinni się obrażać, przeczytają post i wyciągną właściwe dla siebie wnioski. Dotyka to tylko tych którzy maja coś za uszami i bezmyślnie ujadają na obcych, rozumiesz? Uderz w stół, a nacjonalistyczne nożyce się odezwą... Ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia w tej sprawie nie wypowiadają się, bo ich to nie dotyczy, nie obchodzi lub jest obojętne i na 100% nie czują się obrażeni. Jest tylko kilku oszołomów, którym wydaje się, że są jakimiś obrońcami polskości i walczą ze złem nadchodzącym ze wschodu... Tak jak już pisałem: Polska dla Polaków, a Ukraina dla Ukraińców - jest jakaś różnica? Takie same faszystowskie bzdury, rozumiesz...? Precz z ksenofobią i nacjonalizmem! Pamiętajmy o tym, że przed 1939 rokiem w Niemczech był taki jeden "mały" co to wykrzykiwał różne populistyczne hasła i jak to się skończyło (my też mamy takiego "małego" i krzykaczy wokół ;) ). Ja buntuję się przeciw ludziom, którzy nie wyciągają wniosków z historii na którą tak się powołują i znajomością chwalą. Tego typu postawy prowadzą tylko do jednego... ale historię to przecież wszyscy doskonale znamy :)


A czy nie jest tak, że na "Wyspach" Polacy są gnojeni z tych samych "jakże słusznych" powodów co Ukraińcy u nas. A co robią tam Polacy, Londyn zwiedzają...? I jak my się czujemy i reagujemy gdy słyszymy w mediach doniesienia w tej sprawie...? Reakcja jest taka, że tam gnoją nas, a my w odwecie gnoimy Ukraińców... Pasi... ?

2017-07-14 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zigi, poczytaj forum i ksenofobiczne posty dot. Ukrainy... kto czyta ten nie pyta :) Ukraińcomom nic się nie stało, bo nasi forumowi patrioci są jak burki podwórkowe - szczekają tylko z ukrycia, a jak się ujawnią to po uszach dostaną i nie chodzi o to żeby komuś coś się stało, ale chodzi o fakt nacjonalistycznych nastrojów wobec obcych. Polska dla Polaków, a Ukraina dla Ukraińców - jest jakaś różnica? Takie same faszystowskie bzdury, rozumiesz...? Precz z ksenofobią i nacjonalizmem!

2017-07-13 ~ Zigi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prondzik nawołujesz do czyjegoś sumienia? Naszego ?

Obrażasz wielu Oławian zakładając z góry jacy są , a teraz napisz mi .....czy komukolwiek z Ukrainy w Oławie się stało ? Komuś zrobiono krzywdę ? NIE ....więc zanim napiszesz swoje dyrdymału uważając się za kogoś lepszego, to sprawdź, czy twoje bzdury pokrywają się w Oławie z rzeczywistością.

2017-07-13 ~ Janek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Piękne UBeckie zachowanie Agii. Kogo jeszcze tropisz, śledzisz, podglądasz i podsłuchujesz?

2017-07-13 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Польські поліцаї- каральні дії проти Українців Polish Police - actions against Ukrainians

powyższy tytuł wklejcie na yt pooglądajcie film jaki kręcą o polskiej szowinistycznej policj współpracującej z Niemcami --takie teksty padają w filmie ... to się dzieje dzisiaj .. te filmy kręcą banderowcy dzisiaj na biednej ukrainie --- o rosjanach nie kręci się nic bo strach i szacunek do nich

2017-07-13 ~ Ktośka - sprostowaniem ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ok. Żyby nie było wycofuję określenie zbrodniarz, bo zaraz padnie, że nie jest nim bo formalnie nie odpowiedział choćby za masakrę w Dubinkach, ale jak Ci patrioci tak chętnie czytają to niech i o takich wydarzeniach w naszej historii poczytają

2017-07-13 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Która strona kogo wyzywa się pytam? Co do woodstocku i ćpania to bredzisz strasznie. na 200 tyś/300 tyś osób które tam są liczba osób ćpających to ułamek procenta (idioci zawsze sie znajdą).

Proponuję Ci zajść an pierwszą lepszą wrocławską dyskotekę, gdzie przyćpanych jest nawet 50%- 70% ludzi.

Co do banderowców, to jakoś koszulki z Banderą w Oławie nie widziałem (domyślam się, że Ty też nie), ale koszulki polskich "patriotów" w koszulkach ze zbrodniatrzem Łupaszką już tak.

Pomijam, że wielokrotnie widziałem naprutych jak świnie dresów z opaską Armii Krajowej, czy godłem Polski na piersi. którzy ledwo trzymali się na nogach. To jest szacunek dla symboli narodowych i wzór patriotyzmu.

2017-07-13 ~ mirek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Człowieku zakompleksiony, Ty pewnie miałeś w szkole same 5 a teraz żal Ci ... ściska, że Ci co 5 nie mieli poradzili sobie w życiu znacznie lepiej niż Ty. Ja samych piątek nie miałem a i z Historii trafiło się 2 i nie koniecznie z powodu braku wiedzy, inteligencji czy umiejętności. Dzisiaj mógłbym uczyć historii także takich jak Ty bo Ty historii nie znasz wogóle a Twoje 5 to zapewne efekt ściągania. Ty zwyczajnie nie tylko nie znasz historii, nie rozumiesz i nie potrafisz wyciągać pewnych wniosków. Co do chłopaków w "koszulkach" to nie bardzo rozumiem co Ci te koszulki przeszkadzają? Czy mają chodzić z wizerunkiem Bandery żebyś był kontent?. Jak byś z jednym czy z drugim porozmawiał a nie tylko wyzywał na tym forum to by Ci wstyd było bo część tych ludzi oczytaniem i wiedzą historyczną przerasta Cię co najmniej o głowę. Co do szkół to do tej pory mieliśmy wielu fatalnych nauczycieli z których większość nie była w stanie zainteresować młodzieży czymkolwiek. Teraz jak młodzież zamiast ćpać na woodstoku woli pójść na siłownię i przeczytać książkę historyczną to jest "be". Wyzywa się takich ludzi od nazioli, faszystów itp. Zrób coś w życiu, osiągnij coś to będziemy mogli pogadać. Póki co pisząc tu jako anonimowy frustrat jesteś dla mnie nikim.

2017-07-13 ~ Bajdełej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
1. Chcesz więcej zarabiać - czas na likwidację przywilejów i wyciągnięcie do ZUS rolników, górników, mundurowych
2. Obniżyć składki dla pracodawców
3. Nie narzekaj na obcokrajowców, bo miliony rodaków, tak funkcjonuje w tej "zgniłej Europie"
4. Nie, nie wszyscy Polacy zagranicą ciężko pracują i szanują prawa miejscowe
5. Tak, Polska też ma wstydliwe karty w swojej historii.
6. Władza deprawuje i nie ma odpornych na jej uroki.
7. Czas jest najlepszym nauczycielem i dopiero z jego perspektywy najlepiej analizować.
8. Historia magistra vitae est.
9. Myślenie nie boli. Boli bełkot bez myślenia.
10. Uważajcie z ocenianiem, bo sami zostaniecie oceniani.
I kochaj bliźniego swego, jak siebie samego.

2017-07-13 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
właśnie trwa odrąbywanie ryja od koryta ... stąd tak bezsilna wściekłość lewactwa postbanderowców oławskich żydostwa ... pedalstwo też się podłącza bo wiadomo następnym krokiem będzie zakaz promocji pedalstwa ... nie będzie można bezkarnie gwałcić dzieci a bez tego część pedalstwa żyć nie potrafi ... ( nikt do sypialni zaglądać nie będzie nikomu ale promocja zboczeń musi być tępiona )2017-07-13 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jaka elita, jakiego koryta? Pluć na "prawdziwych" Polaków nie muszę, sami się opluwają... A jakie ty masz argumenty, bo do tej pory żadnych nie przedstawiłeś poza ujadaniem i szczekaniem na nieznanych sobie Ukraińców i na mnie o odmiennym światopoglądzie, który idzie w kontrę z nacjonalistycznym i ksenofobicznym g*wnem... Jeśli mam z tobą dyskutować przedstaw konkretne argumenty, a nie tylko skomlenie "jak mi źle" w państwie z zasady otwartym na inność i multikulturowość. W Państwie które wystarczająco doświadczyło ze strony takich nacjonalistów jak ty. W państwie europejskim - cywilizowanym i niedoczekanie wasze pisowsko-toruńskim. W państwie w którym każdy ma szanse na godne życie ja, on, ona, ono, oni (min.Ukraińcy) i nawet takie nacjonalistyczne burki jak ty! Precz z ksenofobią, nacjonalizmem i pseudo-patriotami!

2017-07-13 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
" Bez dalszej dyskusji" No i skończyły się argumenty :) Twoja "elita" straciła dostęp do koryta i chciałeś się powyżywać na lokalnym forum, myślałeś że bezkarnie możesz pluć na Polaków, a tu klops. Nie udało się :)

2017-07-13 ~ Z19DTH ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tzn. co mają robić, siedzieć cicho, nie oddychać, nie rozmawiać...? Nie przestrzegają naszych zasad, a jakie to te nasze zasady ?? ? A ty nie jesteś świadom swoich praw, nie jesteś pewny siebie, nie możesz nosić noża w kieszeni, a ty zasłużyłeś sobie na szacunek, a niby jak? A co oni zrobili, że masz pretekst żeby ich nie szanować? Bo są...? Co mają ci laskę zrobić z połykiem żebyś ich szanował czy twoje gacie uprać bez mydła w zimnej wodzie...? Polskiej kultury, a jaka to Polska kultura, jakie to Polskie chrześcijaństwo, a w jaki sposób nie szanują naszego patriotyzmu - szanować nasz patriotyzm, co to znaczy? Mały człowieku szczekasz tylko żeby szczekać...

2017-07-13 ~ Do Prondzika ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty człowieku nie masz pojęcia o czym piszesz,i o co tak naprawde chodzi !! Każdy z nas wie ,ze nie unikniemy najazdu ukraińców !! I niech przyjezdzają.Ale chodzi o to ,ze to nasz kraj,a oni mają obowiązek szanować a przede wszystkich przestrzegac naszych zasad !! Poczekaj zobaczysz jak się rozgoszczą ,młodzi z nożami w kieszeni !! Mieszkam obok ich,i to jak się zachowuja ,jak są pewni siebie i swoich praw w Polsce PRZERAŻA !! Oni nie chcą zasłuzyć sobie na szacunek,tylko rządają szacunku ,a to jest róznica !! !Nie ma w nich pokory ,ani szacunku dla Polskiej kultury,chrzescijaństwa ani patriotyzmu w dobrym tego słowa znaczeniu,oni to wszystko mają w d.... !! !! !! !!

2017-07-13 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
play, wiem twoja prawda jest jedyna. Ale uważaj, jest jeszcze g*wno prawda :) Bez dalszej dyskusji wołam: precz z ksenofobią, nacjonalizmem i pseudo-patriotami!

2017-07-13 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Taaa :)

2017-07-13 ~ Ktośka do Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tylko czekać, jak za chwilę znowu ktoś nazwie Cię ścierwem, komuchem, świnią. To jest właśnie oblicze tych prawd,owych patriotów.

2017-07-13 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
Prondzik, metoda odwracania kota ogonem na mnie nie działa. Zarzucasz komuś brak wiedzy, samemu mając w głowie jedynie teorię. Brak Tobie ewidentnie wiedzy praktycznej. Nie prawdą jest, że Ukraińcy zajmują etaty, których Polacy nie chcą. zatrudnia się Ukraińców, bo są tańsi, chętniej wyrabiają nadgodziny. Polak chętnie wykona daną pracę, jednak nie za 2000 "na rękę" bo za tyle nie da się godnie żyć w tym kraju. Bzdurą jest także pogląd, że jak tylko podniesiemy Polakom zarobki, zachodnie firmy natychmiast przeniosą swój biznes gdzieś gdzie jest taniej. Bzdura. Zakłady produkujące w Polsce słyną z niezwykłej jakości, przy jednocześnie dużej wydajności. Dziś, kiedy rynek motoryzacyjny ma się niezwykle dobrze, firmy te nie tylko nie wyjdą z Polski, ale będą inwestować w obecne tu fabryki. A zatrudnianie Ukraińców, czyli brak podwyżek pensji dla Polaków jest zwykłym oszustwem. Nie taka była umowa.

Polscy patrioci to dziś doskonali przedsiębiorcy, ludzie wykształceni, którym zależy na dobru Polski i Polaków. Wreszcie popularny dziś patriotyzm konsumencki. Polacy z rosnącą świadomością co jest ważne, stawiają co raz częściej na polskich producentów.

Dalej prondzik ogłaszaj te swoje bzdury. Choć teoretycznie swoją postawą szkodzisz swojemu otoczeniu, to jednak również dzięki takim kłamliwym postawą Polacy buntują się.

2017-07-13 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
play i inni twardogłowi, to nie my tworzymy obrazu Polskiego patrioty, ci "patryjoci" dają sami świadectwo swoją postawą i zachowaniem. Noszą bluzy i koszulki z symbolami o których nie mają zielonego pojęcia, bo żeby to wiedzieć to trzeba mieć wyniki w szkole na historii, a nie Kowalskiego słuchać czy innego oszołoma Rybaka o Braunie nie wspomnę...
Co do pracy to Ukraińcy nie zabierają nam miejsc pracy tylko obsadzają te etaty na których Polacy nie chcą pracować. Bo brakuje rąk do pracy, a miejscowi jej nie podejmują. Przypominam, że te zakłady powstały u nas, bo jest tanio, a jak będzie drożej to wyniosą się tam gdzie będzie jeszcze taniej i tym samym Ukraińcy nie będą mieli pracy, a tym bardziej my. Więc podstawowym założeniem takich firm jest zysk! a żeby go zrealizować to trzeba np. zminimalizować koszty produkcji, a co za tym idzie koszty płacy... Takie to trudne? Dla uproszczenia to twój komputer, spodnie, majty czy telefon gdzie był wyprodukowany...? Tam gdzie tanio - za miskę ryżu. A tak naprawdę nie spotkałem się jeszcze z informacją, że Ukrainiec zarabia mniej niż ziomki na tym samym stanowisku za tą samą wykonaną normę. A jeśli tak jest to pamiętajmy, że między nim a pracodawcą jest jeszcze pośrednik, który potrafi wydoić do cna obie strony. I raczej tu jest problem. Natomiast co do upodlenia wizerunku Polski jak pisze wielce biało-czerwony ~ agii, to takie wywrotowe, nacjonalistyczno-ksenofobiczne kmioty jak on właśnie srają w swoje zaścielone flagą narodową wyro, dając obraz prawdziwego Polaka, Europejczyka, obywatela Świata! Myślałem, że z odejściem Hitlera, Stalina, Bandery takich oszołomów nie będzie, bo nacjonalistyczne i ksenofobiczne idee głoszone przez tych zbrodniarzy odcisnęły wystarczające piętno na całym świecie i że ludzie nie powtórzą tych samych błędów, bo tak wiele doświadczyli. Jak widać nacjonalistyczne świnie ciągle w modzie, ksenofobiczni pseudo-patrioci. Ale żeby wyciągnąć wnioski z plugawych wydarzeń autorstwa w/w to trzeba mieć trochę oleju w głowie, a nie wodę święconą z Torunia… Bo człowiek myślący uczy się na błędach i nie powiela idei głoszonych przez debili. No ale Rybak, Kowalski, ~ agii czy inny play do myślących się nie zaliczają. Powielają populistyczne, ksenofobiczne hasła i upajają się w błędnym przekonaniu, że są jedyni i prawdziwi, a cała reszta to lewacy i widzowie TVN (a co z Polsatem…?) To są ludzie, którzy ciągle i wszędzie szukają wroga, a największym wrogiem jest strach przed innym i nieznanym. Więcej otwartości, chęci poznawania i tolerancji dla inności, bo twardogłowi nie mają przyszłości…

2017-07-13 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
"zajechać ścierwa banderowsko lewackie -- wiadomo lewactwo trzyma z propagandą pedalską z mniejszościami anty polskimi u nas tylko ukraińska i żydowska ... " - to jest właśnie Twój język "patrioto". Pogarda dla każdego kto myśli inaczej niż Ty. Każdy kto myśli inaczej jest wg Ciebie ścierwem, gnidą, pedałem, zdrajcą. Ludzie, czy naprawdę takich patriotów potrzebuje ten kraj?

2017-07-13 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ktośki ...anonimy ... to etatowe lewactwo zauważcie oni zawsze są przeciw patriotom ...zawsze upadlają wizerunek Polski naszym obowiązkiem jest pisać ... zawsze nawet kilka słów

obrażają sympatyków piłki nożnej ... nikt nie powinien być obojętny ...zajechać ścierwa banderowsko lewackie -- wiadomo lewactwo trzyma z propagandą pedalską z mniejszościami anty polskimi u nas tylko ukraińska i żydowska ...

pisać chociaż kilka słów ale pisać podpowiem ,że jeśli używamy internet przez telefon to piszemy przez serwery proxy (znajdziecie na googlach ) działa to zawsze

2017-07-12 ~ oko ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Play ma rację i zgadzam się z nim. :D

2017-07-12 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
Anonim, owszem TVP była, jest i będzie tubą. TVN to telewizja zawodowa... Tak kilka razy miałem okazję widzieć jak zawodowa TVN potrafi kłamać, lub promować szkodliwe idee. Dlatego też ostatnimi czasy, nie oglądam tv.

Zarzucasz mi pisanie nieprawdy, ale nie potrafisz wskazać w którym momencie.

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wiem że najprościej jest powtarzać zasłyszane bzdury, jednak zalecam choć odrobinę samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków. W tym na pewno nie pomorze ta Twoja zawodowa telewizja. Powtarzam. Celowo tworzycie obraz polskiego patrioty, jako niedouczonego kibola, który wykrzykuje hasła, nie znając ich znaczenia. Polak ma być uległym, tanim podwykonawcą. NIEDOCZEKANIE.

2017-07-12 ~ sfsfasff ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Matko Boska... niży... przestań wypisywać te głupoty... błagam...
A ty jakiej propagandzie uległeś, jeżeli komuś zarzucasz, że uległ propagandzie tvn? Propagandzie TVP? Tak na marginesie to zawodowa jest właśnie telewizja TVN, natomiast TVP jest tubą partyjną. Dlatego naprawdę trzeba być rozgarniętym, żeby nie ulec przekazom jedynie słusznej telewizji. A w ogóle to ty play'u byłeś kiedyż za granicą? Choćby zarobkowo? Bo o studiowanie za granicą nie podejrzewam ciebie. Coś mi się wydaje, że swoje wizje o zagranicy, terroryzmie i innych sprawach czerpiesz właśnie z tej telewizji i z forów internetowych.
I wytłumacz mi tylko jaki to patriotyzm mamy na stadionach z kibolami ?? ? Bo tego nie pojmę nigdy! Jak ktoś się drze na stadionie "Polska dla Polaków" i koszulkę ma z napisem "śmierć wrogom ojczyzny" to już mamy w nim patriotę?! Człowieku pomyśl !! ! Przez takich jak ty wracamy powoli, ale w sposób systemowy do czasów sprzed 1989 roku!
I dobrze, że ktoś w końcu pisze w kontrze do tego co nagle wylazło z ludzi (vide Prondzik)

2017-07-12 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
"Tacy pamiętliwi jesteście, tak was boli, że kiedyś dziadowie i pradziadowie obecnych emigrantów z Ukrainy zrobili źle?" Jak widać propaganda rodem tvn nie idzie na marne. Tam też zamachy terrorystyczne, w których giną ludzie, określa się mianem incydentu.

"Mamy dość hipokrytów, którzy twierdzą, że my możemy emigrować zarobkowo po świecie, a Ukrainiec już nie - mentalność Kalego, Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę źle... Dość już tego biadolenia o tym, że Ukraińcy zabierają nam pracę" Polacy pracując w Niemczech najczęściej wykonują zawody czy prace, których Niemiec wykonywać nie chce. Polak pracując w Niemczech nie wpływa na zaniżanie wysokości pensji Niemca. Wreszcie zachodnie koncerny, licznie korzystające z ulg podatkowych, dopłat do tworzenia miejsc pracy itd., powstały po to by zmniejszać bezrobocie wśród Polaków, nie Ukraińców. To co obecnie wyprawia się w wymienionych przeze mnie zachodnich zakładach pracy, zakrawa na skandal. Polacy zatrudniani są przez firmy zew, zarabiają grosze. Kiedy upominają się o lepszą stawkę czy umowę bezpośrednio z firmą, odsyłani są z kwitkiem. W to miejsce zatrudniany jest Ukrainiec!

"postaw pseudo-patriotyczną godną gówniarzerii z trybun stadionowych, którzy nie potrafią nawet sklecić prostego zdania w swoim ojczystym języku" Tak właśnie próbuje się zdyskredytować Polaków, którzy widzą w Polsce dobro, które należy chronić, dobro o które trzeba dbać.

Prondzik. Widzisz, mylisz pojęcia. Patriotyzm nie ksenofobia.

2017-07-12 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prindzik nie pierwszy raz mogę Ci tylko przyklasnąć. Mądrze napisane! Precz z pseudopatriotyzmem, precz z nacjonalizmem!

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin