Pod naszym patronatem: Patriotyczny Bieg Sztafetowy 100 na 100 | IV Bieg Kresowy
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2013-02-23 ~ mlodzi olawianie ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
26 5

BMK Profesjonalne wnętrza


Witam,
chcemy z żoną urządzić nowe mieszkanie i chciałbym poznać wasze opinie drodzy forumowicze odnośnie firmy BMK PROFESJONALNE WNĘTRZA.
O firmie dowiedziała się moja żona od koleżanek z pracy. Chwaliły sobie one duży wybór ceramiki łazienkowej, kreatywność projektantki, darmowe projekty i wizualizacje, całkiem miłą obsługę oraz wykonanie(choć i z tym mówiły, że bywa różnie).
Jednakowoż połowa narzekała na niesłowność szefa/ szefowej odnośnie terminów zakończenia prac, częsty brak kontaktu telefonicznego z szefostwem i niekończące się fale pomyłek, a to przy pomiarach, a to przy zamówieniu, a to nie tak fachowiec ułożył i trzeba zbijać itd..
Zapytałem również znajomych z firmy oraz przyjaciół, czy mają jakieś doświadczenia z tą firmą i tutaj opinie były bardziej rygorystyczne niż poprzednio (chociażby fakt 2 tygodniowego przestoju w pracach z niewiadomych powodów lub próba zwiększenia kosztów prac z powodu pomyłek "fachowca" podczas remontu), choć wymieniali oni również plusy (podobne do poprzednich). Ostatecznie nie polecali mi żadnej współpracy z tą firmą.
Postanowiłem sam zbadać temat i wybrałem się do siedziby tej firmy.
Po wejściu do sklepu, jedna z pracujących tam kobiet( jak się okazało szefowa) rzuciła w odpowiedzi na moje "dzień dobry" arogancko brzmiącym w wymowie i użytym tonie "doobry", no ale cóż nie zniechęcałem się. Po chwili przybiegł p.Mariusz (szef) i zaczęliśmy rozmawiać. Jest to strasznie zakręcony facet, który bez przerwy wisi na telefonie, ale znajduje również czas dla klientów :) Oprowadził mnie on po sklepie, wypytał o gusta związane z płytkami ceramicznymi, poopowiadał przez chwilę o firmie, wykonanych pracach, a zapytany o terminowość odparł, że "zawsze ZDANŻAJĄ( !! ) wykonać robotę w terminie"( !! ), co nie pokrywa się do końca z opiniami znajomych.
Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie.
W tym momencie mamy niestety z żoną mały problem, bo nie wiemy do końca, czy opinie naszych znajomych na temat terminowości oraz jakości wykonanych usług są spowodowane jedynie niefortunnym splotem wydarzeń, które w połączeniu ze sobą dały taki efekt i firma tak na prawdę jest OK. Czy może opinia znajomych to powszechnie krążące zdanie na temat tej firmy?
Proszę o Wasze opinie drodzy forumowicze :)
ilość ostatnich komentarzy: 48.
2017-09-18 ~ Leon Wdowiec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie wiem o co to halo, wiadomo, że najlepsi fachowcy siedzą już na Wyspach.

2017-09-15 ~ tomek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Takim oszustom jak M... powinni dzieci zabierać, bo na kogo oni ich wychowają !! Też na oszustów !! !

2017-08-19 ~ oławianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ta rodzina M. to patologia !!

2017-07-24 ~ muszyński ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z tego co wiem to M. ma juz wyroki sądowe,on boi się wyjść z domu a jego rodzine ludzie wyzwiskami wykrzykuja !! Tak kończą oszusci !! A żonka niby mądra ,wykształcona tez wstydu nie ma tylko kłóci się na ulicach !! !

2017-07-18 ~ muszyński ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Narobili dzieci ,to M. musi oszukiwac ,żeby ich wykarmić !! !

2017-07-15 ~ muszyński ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ten M. z Kutrowskiego to razem z żonką oszukują ludzi !! Teściowa z Wrocławskiej tez bierze w tym udział !! Cała rodzinka oszustów !! !

2017-07-14 ~ Oszust Oławski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nastepnym oszustem oławskim jest JAKUB M. ,złodziej zmienił nazwisko .Oszukał kilka ludzi z Oławy niewypłacajac pieniadzy za wykonane usługi.Oszust ma juz wyroki sądowe,boi wyjść się z domu mieszka na Kutrowskiego !! !Jego teść były policjant w grobie się przewraca,dziadek też !! !!

2015-04-16 ~ klientka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To wszystko to prawda.
Trzymajcie się z dala od tej firmy. Nieprofesjonalność, nieterminowość, partactwo i tylko same problemy.
Zdecydowanie odradzam.

2014-08-05 ~ Emeryt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To znaczy że jest po staremu, szkoda bo byli tam kiedyś dobrzy fachowcy wykluczając Szefa od bajerów. Dzieki

2014-08-01 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A może coś w BMK się zmieniło? TAK/NIE

2014-06-28 ~ majk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
BMK, TO DNO DNA,ludzie omijać to miejsce szerokim łukiem, brak słów i wszystko w tym temacie...traktujcie to jako przestrogę.

2014-03-10 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Reklama "extra" przy wjeździe do miasta od strony Wrocka - tylko reklama!

2014-02-05 ~ Emeryt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzięki za info.

2014-02-03 ~ Inna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czyżby powolny rozpad BMK ?
Słyszałam, że kilku pracowników odeszło ?? ?

2014-01-19 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Współczuje Kliencie , ale szans na poprawę nie bedzie
To taki typ

2014-01-19 ~ klient ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tragedia, tragedia, tragedia... Dlaczego akurat mnie pokaralo i tam poszedlem, 3,5 miesiaca robia mi mieszkanie dwupokojowe. Braaaak slow nie mam juz sil do tego klamcy... wlasciciel ma syndrom klamcy, nawet chcac powiedziec prawde i tak klamie... przestrzegam wszystkich, aby nie popelnili tego bledu co ja. Wiecznie cos nie tak, ciagle czegos brak, a co najwazniejsze trzeba pilnowac i ogladac kazda rzecz dwa razy bo wszystko jest drugiego gatunku. O terminach to juz nawet sie nie wypowiadam bo gosc w ogole nie wie co to jest kalendarz..

2014-01-11 ~ Emeryt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Poprawiło się coś w tej firmie? Robi ktoś coś? Czy dalej taka ściema przez właścicieli? Pozdrawiam i Dziękuję za odp.

2013-12-14 ~ Maja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Teraz mają darmową reklamę przy Brico na Kutrowskiego - Volkswagen T4 !

2013-10-29 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W ostatnich Wiadomościach Olawskich jest ogłoszenie pani Agnieszki

2013-10-24 ~ hehe ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Magdalena... współpracowałaś i słyszałeś... ? cos Ci się płeć w zeznaniach plącze :)

2013-10-21 ~ Magdalena ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Współpracowałam kiedyś z firmą BMK i byłam bardzo zadowolona - robiłam projekt z zakupem płytek. Projekt wykonywała Pani Agnieszka, którą dzięki jej profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu w projekt wspominam bardzo miło. Słyszałem że już tam nie pracuje ... ciekawe gdzie ją teraz można znaleźć bo planuje cd. remontu :)

2013-10-16 ~ Andrzej Niedziółka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oto historia zakupu, którą zamieściłem na swoim blogu w kwietniu 2012r.:
Opoczno - historia zakupu
Na początku października 2011 roku zakupiłem w oławskiej firmie BMK-Profesjonalne Wnętrza płytki Opoczno Solar na schody na ganek. Ze względu na nietypowy rozmiar schodów wybór padł właśnie na Opoczno. Składając zamówienie sprzedawca obsłużył mnie jak należy, zachwalał towar, szybkość dostawy i przystępne ceny. Załatwiłem wszystkie formalności, zapłaciłem za towar i oczekiwałem dostawy, która miała nastąpić w ciągu siedmiu dni. Po dwóch tygodniach okazało się że w fabryce produkują inny asortyment, płytka Solar zejdzie z taśmy w listopadzie. Trudno pomyślałem, miałem tylko nadzieję, że fachowiec zdąży przed mrozami. Na początku listopada sprzedawca dostarczył płytki do domu, ale okazało się że nie ma wszystkich elementów - za kilka dni dostarczą. Rzeczywiście po tygodniu dowieźli brakujący towar.
Jeszcze tylko kilka dni i pojawił się kafelkarz aby zacząć pracę.
Niestety mój zapał szybko zgasł, okazało się że płytki są krzywe i mają różne odcienie. Następnego dnia zgłosiłem to sprzedawcy, który obiecał jak najszybciej załatwić sprawę. Po tygodniu poinformowano mnie, że trzeba reklamować towar. Przed świętami sprawy nie można było ruszyć z miejsca bo zmienił się przedstawiciel handlowy. Po świętach ja nie wytrzymałem i oficjalnie zareklamowałem zakupione płytki, zrobiłem zdjęcia etykiet zbiorczych, które razem z płytkami zostały zabrane przez BMK.
W styczniu było mroźno, nikt na zewnątrz nie wykonuje żadnych prac, więc nie monitowałem w sprawie reklamacji, choć sprzedawca zapewniał, że cały czas jest w kontakcie z producentem. W lutym złożyłem kolejną wizytę w sklepie, właścicielka ponownie dzwoniła do producenta i powtarzała się ta sama historia - pani, która przyjmowała reklamację jest na urlopie, albo gdzieś wyszła lub zaraz oddzwonimy. Tak minął następny miesiąc, na początku kwietnia zażądałem zwrotu pieniędzy, bo dłużej nie mam siły czekać. Pani Barbara obiecała, że pieniądze w ciągu jednego dnia zostaną przelane na moje konto.
Tekst piszę 11 kwietnia 2012 roku, kasy nie ma, a mi już wstyd jest jeździć do tej firmy. Na tym przykładzie widać, że niektóre sklepy zatrzymały się w miejscu, żyją w czasach z minionej epoki, gdzie z nikim się nie liczono, a bez łapówki nic nie można było załatwić. Kto to widział, żeby czekać na towar pół roku. Podłoże przygotowane, materiału nie widać a fachowiec jest wkurzony, bo zarezerwował dla mnie dwa tygodnie, a później został bez roboty. Nie mam wyboru, muszę udać się do Rzecznika Praw Konsumentów, może ta instytucja będzie miała większą siłę przebicia.
OPOCZNO - NIE POLECAM.
BMK PROFESJONALNE WNĘTRZA, NOWY OTOK 3 - OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM.

2013-09-13 ~ Mały Dol... ( gość forum ) zgłoś naruszenie
No tak tak, hi! hi!

2013-09-08 ~ mama ( gość forum ) zgłoś naruszenie
BMK wystawił ogromny bilbord na parkingu Brico....czy oni mają nadzieję,że ktoś skorzysta z ich usług? Co za firma !! ! Porażka!

2013-08-13 ~ heh ( gość forum ) zgłoś naruszenie
..bo obroty pewnie spadaja wiec reklame trza bylo postawic... tonacy brzytwy sie lapie.

2013-08-02 ~ Info.... ( gość forum ) zgłoś naruszenie
He! he! to tylko reklama to nie fach !! !

2013-07-30 ~ Klient ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nawet reklame mają na skrzyżowaniu Broniewskiego-Lipowa-Strzelna, wys. CPN Bliska :) ))

2013-07-02 ~ Info.... ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W tej firmie to jest tak: - "Adam trzymaj kafle ja lece po kase" - he he. Odradzam stanowczo, jak mam doradzić.

2013-07-02 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
masakra.remontowali u mnie łazienke,kafle na podlodze popekaly, jedna ze sciany odpadla. biore kogos innego do naprawy w d..mam ich gwarancje

2013-06-25 ~ Luba ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Odradzam i to stanowczo. Remont salonu 16 m2 trwał 8 tygodni i to nie koniec bo podziękowałam. Panowie codziennie kto inny, przyjeżdżali o różnych porach i raz na kilka dni, o przerwach kilkudniowych nie informując. Szef bajerant, okolice okna i drzwi balkonowych zostały pominięte więc cały pokój miał zbity tynk a to miejsce nie. Pieniądze nieadekwatne do włożonej pracy. Na zapłatę umawiałam się z szefem kilka razy i nigdy nie było go i nie odbierał telefonu. Uznałam że zna mój numer i adres i nie będę się narzucać. To po jakimś czasie wysłał pracownika do mojej pracy, a pan poszedł do mojego szefa ( który wiedział o ich fuszerce) i powiedział że zalegam z zapłatą żeby mi zwrócił uwagę. Parodia,odradzam bo sama żałuję tych nerwów co przeszłam przez ten remont.

2013-06-17 ~ Zbych ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wszystko świeta prawda...

2013-06-10 ~ ona ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witam,
mam złe doświadczenia jeśli chodzi o tą własnie firmę, niekompetentni. Mogę natomiast polecić panią, która pomogła mi w remoncie i urządzaniu mieszkania. Ma dużo pomysłów, ciekawych rozwiązań, dużo podpowiada i naprawdę sie angażuje w to co robi. A co ważne, nie jest droga.

Podam email do tej pani jeśli ktoś chciałaby skorzystać: kontrast@onet.com.pl

2013-06-08 ~ Klient ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najgorsze jest to , ze te wszystkie wpisy to prawda !! !

2013-04-30 ~ Mikli ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najgorsze jest to , ze to wszystko prawda!
Szef pożal sie Boże kozak , sciemniacz , tani cwaniak z pod budki z piwem
Ogromne nieścisłości na końcowej fakturze

2013-04-30 ~ Robol ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Właściciele kulturą nie grzeszą, początek rozmowy OK., do czasu podjęcia zlecenia. Następnie żadne uwagi, zdziwienie, zlewanie, a o fochach już nie wspomnę. Nie polecam tej Firmy z takimi fochami i kulturą [wykrzyknik]

2013-04-23 ~ kika ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A ja podnosze temat :) ciekawe czy szef firmy czyta to wszystko....jakość ich pracy pozostawia wiele wiele do życzenia... szef mysli ze klienci sa durni i łykają wszystko jak pelikan ... Drogi szefie... wielu takich klientów jest... ale prosze pamiętać ze w tak małym miescie wiesci sie szybko roznoszą. Poczta pantoflowa to najlepsze źródło... ja nie znam nikogo kto po waszej robocie poleciłby Was komu kolwie. Ze strzelnej uciekli ...hehe pewnie obroty spadły i na czynsz nie starczało

2013-04-14 ~ Info.... ( gość forum ) zgłoś naruszenie
BMK PROFESJONALNE WNĘTRZA - teraz kręcą się na Wiejskiej (St.paliw)

2013-04-09 ~ Mało zdziwiony ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nima ich na Strzelnej - zawstydzili się czy co?

2013-04-07 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wszyscy wiedza ze to prawda
Niestety

2013-04-06 ~ niezadowoleni z BMK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witam.

Mogę pokazać jakość robót tej pożal się Boże firmy!
Szef to zakręcony bajerant, kłamca i oszust. Mówi to co chce się usłyszeć.
Robole - partacze. Fachmani, którzy nie utrzymali się w innych firmach. A "najlepszy" to jest hydraulik! Ten to już nic nie potrafi dobrze zrobić - nawet uszczelnić kabiny! Jedynym sensownym pracownikiem jest elektryk.

Terminy - po pół roku opóźnienia.

Jakość robót - mnóstwo niedoróbek - niedomalowane, niedoklejone, krzywo ucięte, nierówno przyklejone. Po tysiącach telefonów szef mówi : "to jeszcze tego nie zrobili?" albo "to jeszcze nie skończyli?"

Po roku od zakończenia robót - wychodzi wiele bubli. I nie można się doczekać poprawienia.

Jesteśmy bardzo niezadowoleni.
NIE polecamy !! ! ABSOLUTNIE nie polecamy!


2013-04-06 ~ Hose ( gość forum ) zgłoś naruszenie
szef to dziad klamca kretacz i nic pozatym fachofcy to robole za 5 zl na czarno wiec czego chcecie sie spodziewac duzo mowi malo robi zero organizacji w tej firmie wciaz spózniające sie zamówienia niby z winy innych producentów a tak naprawde bałagan w zamówieniach z winy szefa burdelu jaki tam panuje nie polecam tej firmy bo sa to pieniadze wyrzucone w błoto

2013-04-04 ~ terror ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wspaniale, że wreszcie ktoś napisał na temat tej firmy. Nie polecam, współpracowałem-remont domu, duze pieniądze do d...y jakość. Drugi raz bym ich w zyciu nie wzial.

2013-04-04 ~ Mało zdziwiony ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Badziew - odradzam! (połowa ps/Fachowców na czarno!)

2013-04-01 ~ Tremory ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szef bajerant i wciskacz kitów
Szefowa wieczny foch i łaska

2013-03-28 ~ nikko ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zapomniałem potwierdzić ze problem jest faktycznie z kosztorysem... to co jest ustalane na koncu wychodzi duuuzo wiecej.... Co innego w materialach dostarczonych co innego na WZkach. Jak np za łazienke z materiałam i robocizna wyjdzie Wam z wyceny szefa Mariusza 13 tys... to realnie zapłacicie 17tys. Taka mała przebitka :) Po podaniu ceny szef sie poskarzy ilu to klientów nie płaci i jakiego to on prawnika nie ma :) :) :) heh Ciekawy jestem czy jego prawnik wygrałby z opinią rzeczoznawcy oceniającym jakosc pracy jego ''fachowców"

2013-03-28 ~ nikoo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rówież miałem przyjemnosć wspolpracy z tą firmą. Generalny problem to bajerujący na około szef firmy, który moze i na czyms sie zna albo tylko udaje. Pracowniy jego wlasni krytykuja go na prawo i lewo nabijając sie po katach a on o nich w samych superlatywach opowiada. Śmiech. Co do jakosci robot ... najbardziej podoba mi sie stwierdzenie " to nigdy nie bedzie tak idealnie" .. jakbym nie chciał mieć idealnie to bym robił sam ...a ze wziolem profesjonalna firme to oczekiwalem idealnosci. Terminy ? a co to jest? jesli szef potrzebuje kasy .... to termin pamieta ale tylko ten kiedy placic mu trzeba... co do robot to pol roku to optymalny poslizg dla nich... a jak probujesz pogadac z szefem to zajety strasznie, tak strasznie ze nie potrafi odebrac telefonu jak wie ze cos zawalil. Zna tam sie na robocie elektryk Marek i jego z czystym sumieniem mozna polecic... jeden kafelkarz sensowny ...a cala reszta to rowy kopac ... robia wszystko i nic na 15 budowach na raz w tym samym dniu, ustalasz cos slownie z szefem? 1000% gwarancji ze nie zapamieta nic. Projektantka- fajnie, jedna z bardziej kompetentnych osób... Takze podsumowujac nie polecam, taniej mozna materialy znalezc u konkurencji ale szef firmy kreci dobry kit i mysli ze ludzie sa durni i kazdy to lyka.... moze i lyka... ale opinia idzie w Olawe...a Olawa małe miasto. Pozdrowienia dla "fachowców"

2013-02-27 ~ oławianin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witam!

Odradzam tą firmę. Robiła nam remont, który przeciągnął się o blisko pół roku. Jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, gwarancja jest tylko picem na wodę. Szef firmy to krętacz i bajerant. Niesłowny, nie dotrzymuje terminów. Pracownicy firmy (z wyjątkiem nielicznych) to ludzie nie mający kompletnie zielonego pojęcia o tym, co robią.

Zdecydowany negatyw dla BMK.

2013-02-24 ~ Nasila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Miałam okazje współpracować z ta firma
Pani od projektów ok i na tym koniec
To co Szef mówi i obiecuje nie pokrywa sie ze stanem faktycznym
Konieczne jest rownież pobieranie i pilnowanie wszelkich dowodów zaplat ,by Pani Szefowa nie dzwoniła z "sympatyczna"prośbą o zapłatę zaplaconych już faktur
Trzeba zabezpieczyć sie w ten sposób , ze przy wstępnych ustaleniach prosić o kosztorys z podanymi już cenami
Bo na końcowej fakturze inaczej bedzie dużo niespodzianek -niekoniecznie przyjemnych
Poza tem trzeba kontrolować ilośc dowozonego towaru ,zapisywać sobie i sprawdzać z ilosciami na fakturze
Bo tu tez mogą być duże niespodzianki
Nie wiem jak wykonują remonty bo robiłam u nich tylko zakupy, ale po tym doświadczeniu nie zaryzykowala bym
Proszę sie wybrać do Castoramy
Maja niższe ceny a każda nadwyżkę zakupionego towaru można zwrócić
Teraz bym tak zrobila

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin