Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2013-01-14 berks berks aktywność:wiarygodność edytuj swój post
Dobry temat?
8 1

Dobra przychodnia


Nowy rok, nowe sporzenie, czas na zmiany.
Jaką przychodnię polecicie w Oławie.
Interesuje mnie łatwy dostęp, profesjonalizm od rejestracji do lekarza.
Do dziś byłem w EWAMED, klamka zapadła. Pół godziny w kolejce wśród chorych ludzi tylko po receptę na ważne leki. Warto nadmienić, ze po receptę nie byłem tylko ja. {Pierwsze spostrzeżenie - po co pacjent ma zajmować kolejkę tylko po recptę na stały lek, stoi i zaraża się od innych chorych, po co taki pacjent, ma zajmować miejsce w kolejce innym osobom, które muszą się tak samo dostać do lekarza. W okienku dowiedziałem się, ze może na jutro? Ponawiam prośbę, tylko po receptę. Słyszę, że można podejść do lekarza i się zapytać, niestety 3 miesiące temu miałem dokładnie taką samą sytuację, i pytałem tego samego lekarza, czas nie jest z gumy, ma tylu pacjentów przwidzianych i nie przyjmie a na korytarzu pustka, 1-2 osoby.
Sztuczny tłok przy rejestracji, jedna pani bije pieczątki, druga się dwoi i troi.A jeszcze nie dawno jeździli po domach, by podpisać deklarację.
Ponawiam pytanie, co polecacie?
ilość ostatnich komentarzy: 13.
2017-06-18 ~ Pacjent ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie polecam przychodni w szpitalu. Szczególnie z niemowlakami.Terminy szczepień nie zmieniane nawet jeżeli dziecko jest przeziębione nie ma nowego terminu.Totalna olewka na twoje dziecko.Nie wykryto zaburzeń w rozwoju dziecka.NIE POLECAM.

2013-01-22 ~ do aaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
w szpitalu też sa kolejki, chyba wszędzie tak jest

2013-01-20 ~ aaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
przy szpitalu jest fajnie, dużo fajnych lekarzy, latwy dostep, skierowania na badania, co chcesz

2013-01-17 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Skierowania bez problemu są wystawiane,nawet jak sama zasugeruję jakieś badanie.Jest to mała przychodnia ale wszystko da się załatwić,a kolejki to zależy,teraz jest gorzej dostać się do lekarza np.w tym samym dniu ale na następny już bez problemu.Jedyny minus,że pediatrzy wciąż się zmieniają.

2013-01-17 berks berks aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
o, i to mi się podoba
Punkt dla NOMEDU, a juak z kolejkami, specjaliści, skierowanoia na badania?

2013-01-17 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W naszej przychodni "Nomed" nie ma takich cyrków z receptami,dzwonię i po południu lub na następny dzień mam.

2013-01-17 berks berks aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
masz rację, tylko, ze jak pójdziesz po południu, to już nie ma miejsc.
Cały pi polega na tym, że jako osoba która przyjmuje stale jakieś leki, choć w danym momencie jesteś zdrowy, to idziesz do kolejki i masz możliwość zarażenia się, dodatkowo idąc tylko po receptę muszi być zarejestrowany, czyli zajmujesz miejsce osobie, która stoi za tobą ledwo na nogach i przez ciebie nie dostanie się dzisiaj do lekarz, to jakaś paranoja, kiedyś można było zostawić karteczkę, przyjść po południu i odebrać receptę, teraz się tak nie da, jakiś koszmar. A jak jest małżeństwo, akurat stała kobieta przede mną, też po recepty dla siebie i męża, musiała zarejestrować 2 osoby, o tyle lekarz przyjmie w ten dzień tych chorych, co ledwo na nogach stoją, to o to chodzi. Ta Pani nie mogła się sama zarejestrować pomimo, że prosiła, aby podać dolekarza również kartę jej męża.
Przy takim podejściu nigdy nie będzie dobrze.

2013-01-17 ~ pacjent ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wszytkie przychodnie są takie same.Jak przychodzisz zapisać się do przychidni to są mili i grzeczni, a później zależy od humoru.A jak rejestruję się po receptę to nie idę rano tylko w południe kiedy nie ma kolejek.

2013-01-16 ~ mila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z tą przychodnią miałam swoją przygodę: po przeprowadzce do Oławy grzecznie poszłam tam złożyć deklarację (nie wiedziałam nic na temat owej, wybrałam ją, bo najbliżej).
Po kilku miesiącach dzwonię tam, aby umówić wizytę. Podaję nazwisko i adres i co? Nie mamy Pani w bazie..
Ale jak to? Deklarację składałam przecież przy Pani.
No nie ma Pani i już.
Choróbsko wyleczyłam sama i poszłam tam znowu z celem ponownego złożenia deklaracji. Tym razem zrobiłam ksero i poprosiłam Panią z rejestracji o podpis na mojej kopii.
Rok później sytuacja się powtarza: dzwonię a w bazie mnie nie ma. Jak powiedziałam, że składałam, mam ksero i podpis, zostałam poproszona o przyniesienie tego ksera na dowód! Śmiechu warte! ;)

2013-01-16 ~ k.b.s. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rok temu byłam w Ewa-Med z zapaleniem krtani. Prawie straciłam głos i liczyłam albo na antybiotyk albo na jakiś inny, w każdym razie porządny lek. A lekarka (wtedy nowa) mówi do mnie: "Proszę sobie kupić jakiś syrop". Zatkało mnie. Na szczęście dała mi zwolnienie. Mam nadzieję, że ta kobieta tam już nie pracuje. Jeśli tak ma wyglądać leczenie to po co kończyć medycynę? Aby wypisać L4 i powiedzieć pacjentowi, że musi sam kupić sobie jakiś lek wystarczy znać litery i umieć wypełnić druk.

2013-01-16 ~ Wojtas ( gość forum ) zgłoś naruszenie
a ja odkąd zrezygnowałem po bardzo niemiłej obsłudze w Ewa-Med od razu stałem się zdrowszym człowiekiem ;) bynajmniej pod względem nerwowym ;)
Osobiście polecam przychodnie w szpitalu, gdzie przyjmuje dr Flig, która wcześniej przyjmowała w Ewa-Med. fajna miła obsługa i jakoś tak bardziej przyjaźnie ;)

2013-01-16 ~ niktważny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Potwierdzam - w telefonie mam aż 103 próby połączenia - nieudane.
Wizyta w recepcji zawsze kończy się stwierdzeniem, że trzeba samemu zapytać. Nie wiem kiedy te osoby się rejestrują, że zawsze jest zajęte.
Chodziłem do tej przychodni jedynie ze względu na Panią dr Struś. Narazie czekam bo podobno wróci - ale jeśli nie to szukam innej bo tutaj jak narazie przez 5 wizyt z dziećmi zawsze mam innego lekarza.

Może użytkownicy forum mają jakieś godne polecenia przychodnie ??

I jeszcze pytanie - czy dr Struś przyjmuje prywatnie.

2013-01-15 ~ pako ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ta przychodnia to wielka pomyłka ,a dodzwonic się to cud

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin